BUSINESS NAVIGATION DAYS 2023

Tři hybné síly úspěchu: Lidé, Efektivita, Cash flow. Vaše oblíbená uživatelská konference je zpět!

Po čtyřech letech se v překrásném hotelu Zámek Valeč na Vysočině konají ve dnech 1. a 2. 11. 2023 tradiční Business Navigation Days. Prožili jsme těžkou dobu, která nám však potvrdila, že cesta dopředu nevede jen přes hmatatelné výsledky, ale že největší výhrou je propojení businessu a osobních hodnot. A právě to je hlavní myšlenková linie letošních BND, na kterých bychom se s Vámi všemi opět rádi potkali.

Mezi 17 navigátory, kteří se s vámi přijedou podělit o své zkušenosti, budou i Václav Novák, nejslavnější český krizový manažer, a David Levinger, britský odborník v oblasti podnikové strategie, strojového učení a umělé inteligence. S oběma jsme v roce 2019 při posledních BND před covidem a válkou na Ukrajině udělali rozhovor do našeho časopisu Navigátor. 

David Levinger: strany 6-7.
V letošním roce se společně s ním ponoříme do technologií umělé inteligence a rozkryjeme si, jak jsou při jejich užívání důležití vedoucí pracovníci. Protože AI musí pracovat v harmonii s celou firemní kulturou, s hodnotami i strategiemi. Cíle strojů musí být stejné jako cíle lidí.

Václav Novák: Titulní strana a strany 4-5.
V roce 2023 usedne poprvé v historii BND do Křesla pro hosta a bude odpovídat na otázky související s významem osobních hodnot zaměstnanců pro úspěch firmy a k aktuálním tématům. Nenechte si ujít příležitost zeptat se na cokoli uznávaného krizového manažera a oblíbeného řečníka BND.

15. ročník konference pro uživatele systémů BNS, Tableau a Power BI nese název Tři hybné síly úspěchu. Jsou jimi Lidé, Efektivita a Cash flow. Každému z témat bude věnován jeden blok zakončený panelovou diskusí. Navíc s vámi budeme sdílet to nejlepší z praxe našich výukových metod, představíme vám novinky v BNS, a to vše v pohádkovém prostředí s úžasným wellness a chutným jídlem.

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information