MODUL

Prodejní výkonnost

I plánování a hodnocení obchodních výsledků může být rychlá a zábavná činnost.

Úspěch závisí na souvislostech.

Modul Prodejní výkonnost považují firmy, které ho používají, za něco, čemu vděčí za svou flexibilitu a co jim pomáhá tzv. držet krok. Tvorba prodejních plánů a analýz výsledků se pro ně staly rutinní činností, která nezdržuje. Promítnutí obchodních manažerských rozhodnutí je rychlé a je možné vytvářet v tolika variantách, v kolika je třeba.

Modul Prodejní výkonnost přináší:

  • Konzistentní tvorbu prodejních plánů a analýz výsledků ve variantách a s využitím rozdílných plánovacích přístupů podle různých produktových a zákaznických členění.
  • Řízení k cílům po co nejbezpečnější a nejpravděpodobnější cestě. Díky kontinuálním a variantním plánům se totiž lze účinně vypořádat s nejistotami na trhu.
  • Automatické sledování odchylek mezi prodejními cíli a aktuální skutečností. Manažeři jsou tak včas informovaní o vybočení z požadovaného směru vývoje a navigování k aktualizaci obchodních kroků.
  • Snadnou identifikaci nových obchodních příležitostí díky vícerozměrnému plánování a plastickému pohledu na prodejní výkonnost.
  • Transparentní řízení prodeje se skvělým přehledem o bonitě zákazníků a efektivitě prodejních kanálů.
  • Nástroje, s jejich pomocí lze vyváženě rozvíjet produktové portfolio a kontrolovat regionální rozvoj.

MODUL PRODEJNÍ VÝKONNOST POMŮŽE BÝT VŽDY ALESPOŇ KROK DOPŘEDU

Rychlá rozhodnutí, která nevyčerpávají analytiky ani manažery, přinášejí úspěch a kontinuální rozvoj firmy.

Busines Navigation Game - studenti

Modul Prodejní výkonnost je příjemným pomocníkem obchodního útvaru. Odstraňuje zdlouhavou, často manuální a šedivou práci. Pestrost pohledů do ní vnáší prvek zábavy, ale především řadu možností, které mohou být pro další rozhodování naprosto zásadní. Poskytuje rovněž parametry, ze kterých se dají přehledně odvodit hlavní kritéria pro plánování napříč ostatními oblastmi manažerského řízení – tj. hospodářský výsledek, produktová a zákaznická ziskovost.

Modul Prodejní výkonnosti usnadní řízení produktového a zákaznického portfolia. Dokáže přispět k takovému mixu ve strukturách produktů, zákazníků, odpovědnosti, prodejních kanálů, teritorií apod., aby prodejní výkon mohl vykazovat maximální hodnoty.

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information