MODUL

Pohledávky a závazky

Mějte svoje cash flow dokonale pod kontrolou.

Modul Pohledávky a závazky pro chytré řízení příjmů a výdajů, jejich prioritizaci a včasné rozhodování je jako vaše druhá paměť.

Modul Pohledávky a závazky (PZ) pro chytré řízení příjmů a výdajů, jejich prioritizaci a včasné rozhodování má nové funkce. Nepřekvapí vás tak zhoršená morálka zákazníků, jejich požadavky na platební kalendáře ani dodavatelé dorážející na uskutečnění vašich plateb. Nezapomenete na žádné kritické úhrady s hrozbou penále či ztráty, ani na výdaje pro své zaměstnance. S řešením krátkodobého cash flow získáte druhou paměť, v níž budou uloženy všechny plánované příjmy i výdaje. A všechny tyto informace, které navíc budou denně aktualizované, budete moci sdílet v podobě přehledných dashboardůVyzkoušejte naše DEMO!

S modulem Pohledávky a závazky získáte:

 • Jednoduché a intuitivní plánování operativního cash flow v BNS.
 • Plánování s libovolnou úrovní detailu: na dny, týdny, měsíce.
 • Přehled o platební morálce zákazníků ovlivněné např. situací na trhu.
 • Bezpečné převádění otevřených pohledávek a závazků do plánu.
 • Systém pro modelaci různých krizových scénářů pro vývoj cash flow.
 • Možnost ručních korekcí a platebních kalendářů pro konkrétního zákazníka.
 • Sestavení operativního cash flow na vyžádání nebo v pravidelných intervalech.​

Platební morálka zákazníků jako pod drobnohledem.

Modelování - to je, oč tu běží

Dashboard - pohledávky a závazky

Nenechte se překvapit červenými čísly. Hlídejte a ovlivnujte vývoj cash flow. Jako pod drobnohledem budete mít před sebou platební morálku zákazníků vypočítanou z jejich aktuálního chování a obvyklých termínů úhrad. Dokážete porovnat platební morálku zvolených skupin plátců mezi sebou. Rozpoznané hrozby budou graficky a odchylkově zvýrazněny.

Získaná data vám umožní modelovat na jedné straně vývoj příjmů od zákazníků a na straně druhé i to, jak vy sami budete moci dostát svým závazkům. Kdykoli se vám zachce, spustíte simulace vývoje cash flow v různých krizových scénářích. Vaše důležité informace budou dostupné odkudkoliv. Pracovat můžete z počítače, mobilu i tabletu. 

BNS se vám přizpůsobí. Budete mít permanentní a ničím nezkreslený pohled o finančních tocích v podniku. To vám umožní pružně reagovat na blížící se nebezpečí rozhodně a včas.

BNS proti nástrahám recese:

 • ​Změny přicházejí postupně, nejdříve zpozorujete pokles prodejů, snižování tržeb a oslabení toku peněz do firmy.
 • Zákazníci se v celém řetězci dostávají do problémů s úhradou závazků v dohodnutých termínech. To zásadním způsobem ovlivňuje řízení cash flow ve firmách. Ty jsou pak nuceny přehodnotit výdajovou část, a to především v oblasti investic.
 • Protože banky mají provozní úvěry z části zajištěné pohledávkami dochází v době recese ke snížené možnosti jejich čerpání. To vede k potřebě plánování cash flow, a to jak operativního, s detailem na dny a týdny, tak i taktického s výhledem na několik měsíců.
 • S novým modulem Pohledávky a závazky budete mít v rukou nástroj, kterým budete mít operativní cash flow vaši firmy plně ve vašich rukou.

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information