MODUL

Lidské zdroje

Firmu dělají lidé. Mějte dokonalý přehled o svých zaměstnancích.

Nenechte se ničím zaskočit při optimalizaci mzdových nákladů

Modul Lidské zdroje dokáže sám identifikovat úzká místa v řízení zaměstnanců, která byste na základě různorodých dat hledali jen složitě a dlouho. S jeho pomocí lze objevit odchylky proti původním plánům, zjistit jejich příčinu a rovněž najít skryté rezervy. Tento modul je aktivně využívaný v řadě úspěšných společností, kterým významně obohatil statistické ukazatele, reporty a výroční zprávy. Je vysoce účinný při snižování nákladů. 

Modul Lidské zdroje přinese:

  • Ulehčení tvorby plánů, simulací, forecastů v té nejvyšší podrobnosti (na kategorie zaměstnanců, pracovních pozic, typů úvazků, nákladových středisek apod.).
  • Zabezpečí přímý vstup odpovědných manažerů do sestavování plánů lidských zdrojů na základě aktuální potřeby v souvislosti s vývojem na trhu.
  • Propojí plánování lidských zdrojů ve vazbě na obchodní plán, plánované kalkulace i hospodářský výsledek.
  • Umožní snadné modelování nebo hodnocení ukazatelů typu produktivita nebo přidaná hodnota a to napříč celou firmou.
  • Prezentační mód vám navíc umožní práci a analýzy s živými daty (při poradách) a v lepší vizuální kvalitě než při použití konvenčních prezentačních nástrojů ( Powerpoint, …).

Modul Lidské zdroje pomůže najít tu správnou cestu v jakékoliv situaci.

Klíčovým kapitálem každé společnosti jsou její zaměstnanci. Pokročilé analytické nástroje pro oblast HR a plánování jsou proto významnou konkurenční výhodou.

Člověk momentálně pracující s BNS

Modul Lidské zdroje je neocenitelným pomocníkem při tvorbě plánu mezd včetně rozsáhlého reportingu. Poskytuje nástroje pro tvorbu plánu počtu pracovníků na základě jejich zařazení v podniku (např. podle subjektu a typu pracovního poměru).

Díky třem submodulům Lidské zdroje – plánování mezd, Lidský kapitál a Rozbor mezd si poradí s pohyblivými složkami, ohodnocením přesčasů, prací o víkendu, o svátcích, v noci či ve ztíženém a zdraví škodlivém pracovním prostředí, s dovolenou, neodpracovaným časem vinou zaměstnavatele či pandemie, s dávkami nemocenské a s ostatními osobními náklady, jako jsou jednorázové odměny apod.

Plán lidských zdrojů lze kdykoliv upřesňovat podle situace a dle potřeby vytvářet forecasty na několik kliknutí myši.

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information