MODUL

Konsolidace

BNS funguje jako dokonalá stavebnice. Lze v ní kombinovat jednotlivé části a moduly tak, aby maximálně usnadnily řízení firmy.

Konsolidace rychle a přehledně

Patříte mezi ty, kteří potřebují nebo dokonce musí firmy ve skupině konsolidovat? Unavuje vás náročnost získávání potřebných informací různého charakteru a finanční oddělení matky i dceřiných společností jsou zahlcena? A navíc dobře víte, že celý proces je nejen časově náročný, ale také je náchylný k chybám, protože data jsou uložena na různých místech a možná i v roztříštěných systémech. Až bolestně si uvědomujete, jak moc byste je potřebovali získávat bez zbytečných prodlení a podpořit tím možnost rychlého manažerského rozhodování. Pokud však konsolidujete manuálně, je něco takového zhola nemožné.

Modul Konsolidace umožní

Zjednodušení pracovního manažerského života. Přináší tolik potřebnou rychlost, podporu modelování a flexibilitu. Nespornou výhodou a nezanedbatelnou úsporou casu je i přehledná navigace manažera celým systémem. Aniž by hodiny či dokonce týdny studoval všechny reporty, je veden informacemi přesně tak, jak právě potřebuje. Velmi šikovná je možnost volby automatických procesu nebo manuálně zadávaných dat či jejich úprav. Především v této souvislosti je pak oceňována funkcionalita přidávání komentářů, například k výsledkům společnosti, k situaci na trhu apod. Komentáře je pak možné promítnout i do klíčových manažerských reportů. V základním nastavení modulu Konsolidace najdete celkem 14 entit, avšak jejich skutečný počet není nijak omezený. Stručně řečeno: BNS Konsolidace lze „ušít každému přímo na míru“.

BNS - modul konsolidace

Modul Konsolidace je vhodný, když:

  • pro vás zpracování konsolidací znamená dolování dat a nekonečné manuální vyhledávání.
  • toužíte po tom, aby se vaši finanční specialisté mohli věnovat práci s co nejvyšší přidanou hodnotou a neztráceli drahocenný čas.
  • potřebujete mít neustálý přehled o konsolidovaných výsledcích, a to od celkových informací až k detailům.
  • je pro vás důležité odhalit včas disproporce ve výkonnosti díky analýze klíčových finančních ukazatelů a co nejrychleji přijímat nápravná opatření.
  • chcete do budoucna vytvářet konsolidované plány, které budete porovnávat s konsolidovanou skutečností.
  • chcete, aby pro vás období zpracování konsolidací nebylo noční můrou a mohli jste je dělat v mnohem kratším časovém intervalu za celou skupinu.

zpracování konsolidací nemusí být noční můrou

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information