BNS SX – strategické řízení firmy

BNS funguje jako dokonalá stavebnice. Lze v ní kombinovat jednotlivé části a moduly tak, aby maximálně usnadnily řízení firmy.

Zvolte tu správnou strategii řízení firmy

Modul BNS SX podporuje strategické řízení firmy s využitím metodologie Balanced Scorecard, jenž usnadní tvorbu strategických podnikových cílů a současně umožní jejich provázání s ukazateli výkonnosti (KPI) i taktickými reporty.

BNS SX podporuje:

  • sestavení strategické mapy s rozpadem na strategické cíle (podpora tvorby, řízení a aktualizace strategického plánu společnosti se zaměřením na vizualizaci ve formě strategických map členěných podle organizační struktury společnosti, včetně možnosti s předstihem upozornit na blížící se rizika projektů, která by mohla nepříznivě ovlivnit hospodářské výsledky).
  • plánování a reporting klíčových parametrů (KPI) pro strategické řízení (rozdíl mezi plánovanými a skutečně dosaženými hodnotami ukazatelů v závislosti na konkrétně vybraném cíli).
  • sestavení a sledování strategických projektů pro naplnění jednotlivých KPI, projekty budou vytvářeny přímo v modulu BNS SX pro strategické řízení. Sledování časového průběhu a nákladů projektu, přiřazení kapacit, interních a externích nákladů k projektům a sledování plnění projektů ve vazbě na strategické cíle. KPI jsou vizualizovány v rámci manažerských dashboardů.

Kdy se rozhodnout pro BNS - SX:

  • chcete znát skutečné výsledky podnikání a vysledovat realistické možnosti budoucího vývoje
  • hledáte možnost, jak provázat strategii se všemi klíčovými činnostmi v podniku potřebujete získat jednoduchý a srozumitelný nástroj komunikace mezi majiteli, vrcholovým managementem a vedoucími pracovníky společnosti
  • hledáte nástroj, který vám umožní rychlý, efektivní a přitom snadný přístup ke všem strategickým informacím
  • očekáváte každý měsíc aktualizovaný přehled o plnění všech etap strategických projektů
Strategická mapa cílů - BNS - SX

Nákup, Zásoby a Dodavatelé zkvalitňují plánovací a analytické procesy. 

Napište nám

Napište mi “HH”

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

Newsletter

Přečtěte si novinky z oblasti finančního plánování a BI zpracování dat, ale i pozvánky na zajímavé akce a webináře. Inspirativní obsah vám zašleme maximálně 4x do roka.

© 2023 INEKON SYSTEMS s.r.o., člen skupiny ABRA Software, Jeremiášova 1422/7b, 155 00, Praha 13, Česká republika, IČO: 27252167. Informace o zpracování osobních údajů.

Chci více informací / More information